Twitter Trend Topic Paketleri

Twitter'da fenomen olmak yada mevcut kitlenizi artırmak için etkileşimi yüksek Trend Topic paketimize göz atabilirsiniz

Twitter
Trend Topic
 • 200 Bin - 10 Milyon Gürüntülenme Şansı
 • 1 Saat Listede kalma garantisi
 • 15 dakika\'da TT olun
 • Reklamın en iyi yolu Trend Topic Hizmeti
499.00₺

TWİTTER TREND TOPİC NEDİR

Twitter’da belirlediğiniz bir Hashtag yani etiketin Türkiye Gündemi alanında yer almasını sağlayan hizmettir. Böylece tüm Türkiye etiketinizi görür.

TAKİPÇİ SATIN ALMAK NE DEMEK NE GİBİ FAYDALAR SAĞLAR?

İnstagram, Facebook, Twitter ve Youtube gibi sosyal medya hesaplarınızın sayısal manada yüksek göstermesini sağlayan servislerdir. Bu servisler beğeni yapmaz, izleme sağlamaz ve satış yapacak müşteri değillerdir. Sadece sizlere hesaplarınızın sayısal olarak fazla takip edildiğini göstererek güven sağlanmasını amaçlar.

HIZLI TESLİMAT

Ödeme işlemlerinizin ardından, siparişiniz dakikalar içerisinde işleme alınır ve en kısa süre içerisinde tamamlanır.

NEDEN ALINMALI

Belirlediğiniz Hashtag yani etiketin Türkiye gündeminde yer almasıyla markanızın, adınızın veya hesabınızın birçok insana ulaşması sağlanır.

GÜVENLİ ÖDEME

Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

ŞİFRENİZİ İSTEMİYORUZ

Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

TT Hizmeti ile Alakalı Olarak Dikkate Alınması Gerekenler Nelerdir?

Twitter trend topic al konu başlığı ile alakalı olarak aklınızda bulundurulması gereken detaylardan bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

 • Sosyal sorumluluk konusunda ya da sesinizi duyurmak istediğiniz herhangi bir konuda ön plana çıkarmak istediğiniz bir hastag varsa firmamız ile iletişime geçmelisiniz.
 • Firmamız ile iletişime geçtikten sonra kısa sürede hashtaginiz ön plana çıkarılacaktır.
 • Bu süre 2-3 saat olacaktır. Normal koşullarda organize bir biçimde saatler boyunca çaba sarf etmeniz gerekirken firmamız sayesinde kısa sürede listeye girme imkânı elde edilebilmektedir.
 • TT listesi içerisinde bulunan başlığınız incelendiğiniz zaman firmamızdan yardım aldığınızın asla anlaşılmayacağından da emin olabilirsiniz.
 • Trend topic listesine girmenin yanı sıra Twitter profilinizi düzenlemeye de büyük önem vermelisiniz. Bu konuda gerekli olan destek size firmamız tarafından sağlanacaktır.
 • İlgili olan kısma tıkladığınız zaman bu hizmeti kaç lira karşılığında alabileceğiniz konusunda gerekli olan bilgilendirme ekranınıza yansıyacaktır. Almış olduğunuz hizmetin kalitesine göre inceleme yapıldığı zaman ödenecek olan tutarın oldukça uygun fiyatlı olduğunun da belirtilmesi gerekmektedir.
 • Markanızın ön plana çıkarılması için de oldukça önemli olduğu konunun uzmanları tarafından dile getirilmektedir. Markanızın popülerliğini ve hizmetinizin tanıtımı konusunda gerekli olan bilgilendirme kısa bir zaman dilimi içerisinde yapılabilmektedir.
 • Sadece marka tanıtımı konusunda değil aynı zamanda ön plana çıkartmak istediğiniz bir sosyal sorumluluk projesi varsa bu konuda da tt hizmetinden faydalanmak sizin için oldukça uygun olacaktır.

Trend topic olanağı söz konusu olduğu zaman kişilerin dikkate almaları gereken temel nitelikler bu şekilde sıralanmaktadır. Bu belirtilen detayların dışında anlamadığınız ya da sorun yaşadığınız nokta olursa canlı destek hattından gerekli olan bilgileri alma imkanını elde edebilirsiniz.

3 Dakika Önce